Форма входу

Категорії розділу

Мои статьи [76]

Вибори 2014

Пошук по сайту

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гостей: 1
Користувачiв: 0

Цікаво знати





П`ятниця, 05.07.2024, 04:17
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Вибір України 2015                                             Україна єдина - единая страна!

Головна | Мій профіль | Вихід

Каталог статей


Головна » Статті » Мои статьи

Виборчі комісії не поспішають уникати фальсифікацій
У законі про місцеві вибори не передбачені засоби захисту для бюлетенів і оригіналів протоколів. Про це сьогодні на прес-конференції заявив президент Асоціації виробників систем опломбування Ростислав Цірень.

За його словами, у статті 69 закону про місцеві вибори прописано, що виборчі урни повинні бути опломбовані, проте не передбачено єдиного засобу пломбування. Крім того, експерт вважає, що сургуч, мастика і паперова наклейка з печаткою, які часто використовуються, не є засобами пломбування, так як їх можна зняти, не пошкодивши, і замінити протоколи або додати в урну бюлетені. При цьому він зазначив, що вже розроблені і були використані на минулих виборчих кампаніях засоби захисту, які не допускають фальсифікацій.

Він пояснив, що опечатати урни можна за допомогою спеціального поліпропілену, який неможливо підробити і який працює як замок, після клацання якого відкрити його можна тільки один раз. На кожну урну необхідно буде встановлювати по 2 такі пломби. Ростислав Цірень стверджує, що за допомогою такої пломби можна уникнути фальсифікації виборів, так як кожна пломба буде пронумерована.

Він також продемонстрував спеціальні пакети з сімома ступенями захисту, які можна розрізати тільки ножицями і за допомогою спеціальних термоустройств його закрити неможливо, щоб доставити в тервиборчкоми в належному вигляді. Такі унікальні пакети мають індивідуальний номер і спеціальний клапан, за допомогою якого пакет можна заклеїти, але розклеїти його назад неможливо.

"Проте на сьогоднішній день менше половини виборчих комісій зробили заявки на такі системи опломбування та спецпакети. Хоча ЦВК вніс до кошторису грошові кошти в розмірі по 20 гривень на кожну дільничну комісію для закупівлі спеціальних систем опломбування, щоб неможливо було по закінченню голосування будь-яким способом фальсифікувати місцеві вибори ", - сказав він. Експерт зазначив, що дільничні комісії вважають за краще не використовувати ці кошти за призначенням, а вважають за краще придбати зайвий літр бензину або пакет паперу. "До соожаленію, нове виборче законодавство це дозволяє", - резюмував він.
Категорія: Мои статьи | Додав: Admin (11.10.2010)
Переглядів: 322 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2024