Форма входу

Вибори 2014

Пошук по сайту

Календар

«  Вересень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Статистика


Онлайн всьго: 2
Гостей: 2
Користувачiв: 0

Цікаво знати





Середа, 26.06.2024, 01:32
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Вибір України 2015                                             Україна єдина - единая страна!

Головна | Мій профіль | Вихід

Головна » 2014 » Вересень » 23 » Хто з київських депутатів йде на вибори до Верховної Ради (інфографіка)
Хто з київських депутатів йде на вибори до Верховної Ради (інфографіка)
15:52

В ВР зібралися 33 міськдепутата, на їхнє місце прийдуть юристи та співаки

26 жовтня – вибори до Верховної Ради. Як з'ясувала "Сегодня", майже чверть (33. – Авт.) депутатів Київради вирішили поміняти скоринки на народних. "Сегодня" з'ясувала, хто розраховує на місця в парламенті і хто їх змінить у міськраді.

БІГОМ У РАДУ. Ряди гордепутатов хочуть покинути 14 ударівці, 5 самовисуванців, по 3 радикала, свободівця та бютівця, ще 2 від "Громадянської позиції" і один за списками "Нового життя". Ще по одному хочуть піти з ДемАльянсу та "Єдності".

121

В парламент зібрався Вадим Столар (нещодавно він був нардепом від ПР), вирішив піти з міста і Сан Санич Омельченко. "Цей склад міськради не здатний керувати Києвом. Державні питання в нинішніх реаліях будуть першочерговими", – говорить колишній мер. Повернутися "геть" захотів і Олександр Супруненко (екс-регіонал, брат колишнього зятя Леоніда Черновецького – В'ячеслава).

Набридло сидіти в міськраді депутатам місцевого масштабу – Віталію Павлику і Сергію Кримчаку. Іде й співголова фракції "УДАР-Солідарність" Ігор Кононенко (товариш Петра Порошенка). "Рік тому я думав, що ніколи не піду в парламент. Це вже друге речення – перший раз йти в ВР мене звали в 2003 році. У нас мало хто турбується про середній бізнес, а ця ніша – одна з ключових в економіці", – зазначив Кононенко, змальовуючи тему передвиборчої кампанії.

КОГО ЧЕКАЄМО. Із 14 ударівців в парламент зібралися 7 "списочників" (решта обиралися по мажоритарці. – Авт.). На зміну до міськради їм прийдуть: Микола Швірід (директор ПП "Акорд-М" (займається реалізацією овочів і фруктів), був депутатом Оболонської раді), Олексій Маловацький (адвокат), Олена Єскіна (співзасновник групи компаній "Едельвейс" (оптова торгівля рекламно-сувенірною продукцією), радник міністра охорони здоров'я Олега Мусія), Богдан Бобровський (кандидат в мери Києва в 2008 році, співзасновник ТОВ "Київ медіа ресурс", зараз останній – 135-й, в списку Петра Порошенка на виборах Ради), Юрій Буглак (член наглядової ради Міжнародного інвестбанку), Георгій Ярошенко (глава УДАРу в Дарницькому районі), Володимир Козак (екс-член партії "Наша Україна"), Олексій Бєлов.

Наше джерело в УДАРі каже, що шанси однакові не у всіх: "Реально пройти в парламент можуть лише ті, хто входить в першу сотню, максимум перші 125 осіб у списку. Решта включені в нього для того, щоб показати, що на вибори йдемо разом – УДАР і "Солідарність", – відзначило джерело.

У "Свободу" прийде Євген Карась – комендант Київради за часів Євромайдану; Мар'ян Миронович – революційний активіст і Сергій Василюк – фронтмен гурту "Тінь сонця".

Фракція "Батьківщина" хоче піти у ВР у повному складі. Три почесні місця займуть Олександр Федоренко (екс-депутат від БЮТ в Шевченківському районі, глава правління ТОВ "Муніципальна ліга Києва"), Ірина Алексєєнко (екс-депутат Деснянського району, голова ГО "Жінки Батьківщини), Тетяна Хитрик (була ведучою на каналі "Сіті"). "Замість нас прийдуть достойні", – каже Тетяна Меліхова.

Ряди Радикальної партії потьмяніють. В ВР зібралися найгучніші її бійці. На зміну прийдуть глава "СК-Девелопмент" Олександр Костюк, юрист Євген Місюренко і тележурналіст, художник-графік Марк Гресь. Замість Василя Гацька в ДемАльянс прийде Дмитро Левицький – юрист і експерт в сфері ЖКГ.

Від виборів до виборів

Експерти кажуть, що моральним такий вчинок ряду депутатів назвати важко. "Звичайно, не дуже-то правильно, пропрацювавши всього три місяці в Київраді, перестрибувати в парламент, але їм не накажеш. Особливо мажоритарники. Вони, відчувши підтримку в районі, вирішили знову випробувати сили. Вийде – підуть в парламент. Ні – залишаться в міськраді", – говорить директор "Інституту міста" Олександр Сергієнко.

Експерт зазначив, що довибори в Київраду можуть пройти не менш, ніж за півроку до чергових (жовтень 2015).

Джерело: "Сегодня"

Категорія: Вибори до Ради 2014 | Переглядів: 510 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2024